Trucorp

Trucorp® havayolu eğitimine yönelik maketleri ile uzmanlaşıp, sonrasında travma ve CPR maketlerini de ürün grubuna eklemiştir. Üretici daha gerçekçi modeller yaratmak için gerçek hastalardan alınan CT DICOM verilerini modellerinde kullanmıştır.


Zor havayolu eğitimi için birçok tekniğin uygulanmasına imkân veren özellikler, CPR ve Travma modellerinde de mevcuttur. Üreticinin ilkleri arasında Pierre Robyn Sequence (PRS) anatomisine uygun bir pediatrik model de bulunmaktadır.

Maketlerdeki havayolu, tek parçadan üretilmiş olup anatomik benzerlikler göz önünde bulundurulmuştur. Maketlerde kullanılan polimer bileşimler sayesinde, havayolu; ekipman kullanımında ve sonrasında daha gerçekçi reaksiyon verir. Sürekli ve uzun sureli kullanım için özel testlerden geçirilmiş maketler ağız, çene ve boyun hareketlerine imkân tanır. Zor havayolu uygulamaları ve glotik görüntü açıklığını kısıtlamak amaçlı dil şişirilebilir.

Trucorp® ürün gruplarıyla laringoskop, video laringoskop, nazal ve endotrakeal entübasyon, fiberoptik, tek akciğer ventilasyonu ve çift lümen tüp yerleşimi, supraglottik malzeme, iğne ve cerrahi krikotirotomi ve trakeostomi gibi teknikler uygulanabilir.