COVID-19 ve Aerogen


Solunum desteği alan COVID-19 hastaları için en son yayınlanan GOLD Bilim Komitesi Raporu;
 

"...Devre bütünlüğünü korumak ve virüsün bulaşmasını önlemek hayati önem taşır. Ventile edilmiş hastalarda Vibronik mesh nebülizör kullanılması, aerosol ilaç tedavisi için devre bütünlüğünün bozulmadan ilaç verilmesine olanak sağlar..."


Aerogen, hasta tarafından üretilen bulaşıcı Aerosol‘ün bulaşmasını azaltan ve etkili aerosol tedavisi sağlayan tek kapalı devre aerosol ilaç verme sistemidir.
Aerogen‘in Vibronik Mesh teknolojisinin COVID-19 hastaları için verimli bir şekilde inhalasyon tedavileri sağlayabildiğini ve hem hasta hem de sağlık çalışanının güvenliği için tasarlandığını keşfedin. COVID-19 hastalarının tedavisinde bu Mesh teknolojisinin kullanımını özetleyen çok sayıda uluslararası makale yayınlanmıştır.

Aerogen, COVID hastalarına inhaler ilaçları uygulama çözümünüz.

Güvenli 

Aerogen, hasta tarafından üretilen bulaşıcı aerosolün bulaşmasını azaltan tek kapalı devre aerosol ilaç dağıtım sistemidir.
 

Etkili

Aerogen etkili bir inhalasyon ilacı sağlar. Bir jet nebülizöre kıyasla akciğerlere kat daha fazla ilaç verilir.
 

Güvenilir

Aerogen, Dräger, GE, Hamilton Medical, Maquet, Medtronic ve Philips dünyanın önde gelen mekanik ventilasyon şirketlerinin birçoğu, üretmiş oldukları ventilatörlerinde entegre olarak kullanırlar ve kullanılmasını tavsiye ederler.

Uluslararası Akademik Çalışmalar

Uluslararası makaleler, inhalasyon tedavilerinin COVID-19 hastalarına verilmesi için virüsün bulaşmasını önlemek için titreşimli ağ teknolojisinin kullanılmasını veya devrenin sağlam kalması gerektiğini önermektedir.
 

COVID-19 Hastalarında Aerojen Kullanımına Yönelik Akademik Çalışmalar

WEB Seminerleri

Bu süre zarfında bazı önemli fikir liderleri Vibrating Mesh Teknolojisini ve COVID-19 hastalarıyla kullanımını tartışmak için zaman ayırmıştır. COVID-19‘lu hastalara güvenli ve etkili bir aerosol ilaç tedavisi için pratik stratejiler konusunda elde edilen bulguları; Dr Arzu Ari, 4 Haziran 2020‘de "COVID-19‘lu Hastalara Güvenli ve Etkili bir Aerosolize İlaç Tedavisi İçin Pratik Stratejiler" adlı son yayınında sunmuştur.