EN

TRUCORP

Trucorp havayolu eğitimine yönelik maketleri ile uzmanlaşıp, sonrasında travma ve CPR maketlerini de ürün grubuna eklemiştir.


İrlandalı eğitim maketleri üreticisi Trucorp® havayolu eğitimine yönelik maketleri ile uzmanlaşıp, sonrasında travma ve CPR maketlerini de ürün grubuna eklemiştir. Üretici daha gerçekçi modeller yaratmak için gerçek hastalardan alınan CT DICOM dataları modellerinde kullanmıştır.

Zor havayolu eğitim için birçok tekniğin uygulanmasına imkân veren özellikler, CPR ve Travma modellerinde mevcuttur. Üreticinin ilkleri arasında Pierre Robyn Sequence(PRS) anatomisine uygun bir pediatrik model de bulunmaktadır.

Maketlerdeki havayolu tek parçadan üretilmiş olup anatomik benzerlikler göz önünde bulundurulmuştur. Maketlerde kullanılan polimer bileşimler sayesinde havayolu gereç kullanımında ve sonrasında daha gerçekçi reaksiyon verir. Sürekli ve uzun sureli kullanım için özel testlerden geçirilmiş maketler ağız, çene ve boyun hareketlerine imkan tanır. Zor havayolu uygulamaları ve glotik görüntü açıklığını kısıtlamak amaçlı dil şişirilebilir.

Trucorp® ürün gruplarıyla laringoskop, video laringoskop, nazal ve endotrakeal entübasyon, fiberoptik, tek akciğer ventilasyonu ve çift lümen tüp yerleşimi, supraglotik malzeme, iğne ve cerrahi krikotiroitomi ve trakeostomi gibi teknikleri uygulanabilir.