EN

TELEFLEX

Teleflex, vasküler erişim, genel ve lokal anestezi, üroloji, solunum bakımı, kardiyoloji bakımı ve cerrahi araçlarıyla hizmet sunar.


Gerçek anlamda global bir firma olan Teleflex sağlık sektörü tedarikçilerine geniş çaplı tıbbi çözümler sunmaya adamış dünya çapında bir kurumdur.

Arrow®, Deknatel®, Hudson RCI®, LMA®, Pilling®, Rusch® ve Weck® gibi dünya markalarını bünyesinden bulunduran Teleflex cerrahi ve kritik müdahale için teknolojiler geliştiren büyük bir tedarik kaynağıdır.  Tedarikçilere hepsi alanlarında özel olan vasküler erişim, genel ve lokal anestezi, üroloji, solunum bakımı, kardiyoloji bakımı ve cerrahi araçlarıyla hizmet sunar.

Arrow® EZ-IO® kemik içi vasküler erişim sistemi acil durumlarda hızlı, güvenilir ve efektif bir üründür. EZ-IO® Sistemi damar yoluna erişilemeyen acil durumlarda veya 24 saate kadar tıbbi olarak gerekli durumlarda kullanılabilir. Bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış tek seferde yüksek girişim oranı, düşük komplikasyon oranı ve 10 saniye gibi kısa bir süre içinde altı ayrı noktadan vasküler girişim yapılabilmesi özelliği ile santral venöz kateter benzeri performans sağlar.