EN

PHYSIO CONTROL

Physio Control defibrillatörün öncüsü bir firmadır ve Dünya’da konusunda lider konumdadır.


Hiçbir insanın akut, tedavi edilebilir bir tıbbi olaydan dolayı hayatını kaybetmediği bir toplum tasavvur ediyoruz.

55 yılı aşan bir süre önce, sektör yaratan bir tıbbi cihazı piyasaya çıkardık. Bugün, hastane içinde veya dışında hayat kurtaran ekipler için hayat kurtaran araçların tasarım ve üretim mükemmeliyeti için yeni standartlar belirlemeye devam ediyoruz.

Physio-Control. External defibrillatör/monitör ve acil tıbbi müdahale ürünleri ve hizmetlerinin geliştirilmesi, üretimi, satışı ve servisinde Dünya lideridir.

Physio-Control defibrilatör teknolojisine öncülük etmiştir. 1950’lerin sonunda firma kurucusu Dr. Karl William Edmark, ventriküler fibrilasyonu sonlandırmak için kalbe düz akım (DC) elektrik şok gönderen bir cihaz geliştirdi. Bu ilk DC defibrilatör, Dünya çapında acil tıbbi hizmetler ve hastaneler tarafından kullanılan tıbbi cihazların prototipi haline geldi. On yıl sonra, ilk taşınabilir defibrilatör / monitörün piyasaya sunulması ile Physio-Control acil tıbbı bakımın çehresini caprıcı bir şekilde sonsuza kadar değiştirdi.

Bu, erken başarımızın üzerine koyarak devam ediyoruz. Acil Sağlık Hizmetleri, hemşireler, doktorlar ve medikal araştırmacılar ile işbirliği halinde, yeni teknolojilerin ürün gamımıza dahil olmasına yönelik olarak dinamik bir şekilde çalışıyoruz. Bugün ürünlerimiz, acil bakım personelleri ile birlikte, hastanede veya sokakta, kritik durumlarda daha fazla kontrol sağlamak için çalışıyor. Yolumuz açık, hedefimiz basit. Dünyanın herhangi bir yerinde, en zor acil durum koşullarında, klinisyen ve acil durum müdahale ekiplerine yardımcı olacak en yüksek kalite acil durum müdahale araçları üretmektir.

Sorumluluklarımızı ciddiye alıyoruz, hayat kurtarmaya yardımcı oluyoruz derken bu konuda gerçekten ciddiyiz.